Moje Drogie Przyszłe Panny Młode. Przygotowałam dla was specjalną ofertę z nową odsłoną na 2024.
Kochani w 2024 mamy dla was nową odsłonę Pakietu Ślubnego Każdy Orszak wyjazdowy otrzyma od nas Butelkę Prosecco bez % (aby każdy mógł się delektować) podane dla każdego w kieliszku.
W tym roku obowiązują również umowy na pakiet ślubny z dojazdem.
Umowa ta podpisywana jest podczas makijażu próbnego bądź maxymalnie 3 dni od jego wykonania. Umowa zawiera wpisy które ułatwiają nam jak i wam późniejszą współpracę.

Nasz Make Up Room juz od ponad 8 lat posiada w swojej ofercie usługę dojazdu do domu Panny Młodej i profesjonalnego przygotowania jej stylizacji oraz jej gości.
Oferta ta jest bardzo szczególna gdyż, daje wam spokój i dużo czasu na relax i przeżywanie tak ważnych chwil w rodzinnym gronie.
Zapewniamy kadrę profesjonalistów w dziedzinie:

-Wizażu
-Stylizacji włosów
-W razie potrzeby posiadamy również profesjonalną krawcową (gdyby nagle trzeba było coś uratować)

Oferujemy przygotowanie od 5 do max 12 osób w ciągu dnia.
Realizacja powyżej 7 osób ( przyjeżdżamy w powiększonym składzie).

Nasi klienci podczas oferty orszaku otrzymują od nas: (mini bag w którym będzie probka szminki którą wizażystka dobierze, mini puder i mini puszek, maseczki na twarz pielęgnacyjne, Bibułka matująca,nasza wizytówka)
Panna Młoda zaś otrzyma( Kosmetyczkę a w niej szminkę, Tusz do rzęs, Maseczki pielęgnacyjne, próbki kremów, chusteczke do demakijażu, bibułki matujące, puder, puszek. Naszą wizytówkę)

Szczegóły oferty:

 • Dojeżdzamy na terenie całego kraju ( dojazd 10km od Mszczonowa Gratis) Dojazd powyżej 10km (+1zł za 1KM naliczamy w obie strony dojazd-powrót) Obsługujemy również teren całego świata dojazd wyceniany jest indywidualnie!
 • Rezerwacja Pakietu obowiązuje wpłata 200zł na nr konta:
  nr. konta 16 1240 3350 1111 0011 2128 2331
 • Be Beauty Design ul.Traugutta 2, 96-320 Mszczonów
  Tytuł: (imie nazwisko data makijażu)
  tylko zaksięgowanie się tej kwoty gwarantuje zapis na wizytę. .Na miesiąc przed datą rezerwacji orszaku prosimy o deklaracje ilości osób chcących skorzystać z naszych usług (makijaż bądź stylizacja włosów) Oraz informacje czy inne usługi z naszej oferty państwa interesują.
 • możliwość dojazdu w ofercie orszaku istnieje od minimum 5 os. do max 12 os.
 • Na miejscu potrzebne będą do profesjonalnego przygotowania orszaku. Dostęp do światła naturalnego a więc duże okno, może być kuchnia bądź widny pokój. Mały stolik. My ze sobą zabieramy Hoker -wysokie krzesło do makijażu oraz lampę doświetleniową. Prosimy o przygotowanie butelki wody dziękujemy.

CENNIK USŁUG:

-Makijaż Panny Młodej 250zł
-Stylizacja Fryzury Ślubnej od 150zł
-Makijaż Okolicznościowy 200zł
-Makijaż Cery dojrzałej 200zł
-Korekta Pana Młodego 70 ( 2 panów gratis)
-Backstage Podczas Błogosławieństwa/ Przed Mszą/ Podczas ewentualnych Zdjęć po Mszy -300zł