Makijaż Ślubny wykonywany jest w naszym Make Up Room ul. Sportowa 5 , Mszczonów.

Makijaż ślubny to specyficzny makijaż jeden z najtrudniejszych makijaży okolicznościowych. Dzień ślubu jest bardzo ważny dla wielu osób, Panna Młoda jest najważniejsza stąd staramy się dać jej możliwość poczucia się jak księżniczka. Jesteśmy u jej boku gdy nas potrzebuje służymy radą pomocą wysłuchamy. Jesteśmy dla was tego dnia.

W naszym Make Up Room oferujemy kompleksową usługę stylizacji Panny Młodej Makijaż, Stylizacja Fryzury, Stylizacja Paznokci, Stylizacja Rzęs.
W naszej ofercie oferujemy również usługę ORSZAKU ŚLUBNEGO- gdzie wraz z moja ekipą jedziemy do domu/ hotelu Panny Młodej i tam szykujemy całą rodzinę kompleksowo. Stylizacja mężczyzn również. Przyjmujemy od 4 do 12 osób tworząc w miejscu docelowym mini salon piękności.

UWAGA! Dojazd do 10km GRATIS ( od Mszczonowa) Koszt Dojazdu do miejsc położonych dalej niż 10km wyceniany jest indywidualnie.
Dojazd możliwy przy min. 4 osobach.

Cena makijażu Ślubnego: 200 zł ( cena zawiera kompleksowy makijaż ślubny+ stylizacja sztucznych rzęs, doradztwo pielęgnacyjne)
Makijaż Próbny ( minimum 1,5 miesiąca przed ślubem max rok przed)
cena: 200 zł
( w cenie wliczona jest ewentualna zmiana makijażu inna kolorystyka, porady, konsultacja, pogłębiony wywiad)
Cena Makijażu Ślubnego w pakiecie z dojazdem 250zł

Makijaż Ślubny to dla nas ważna chwila staramy się przeprowadzić wywiad z przyszłą Panną Młodą o jej preferencjach, marzeniach wymaganiach. Jaką ma suknie, gdzie odbędzie się przyjęcie, o jakiej porze odbędzie się ślub. Staramy się zadbać kompleksowo o jej wygląd stąd w naszym atelier znajdziesz dużo usług barterowo jakie polecamy współpracujemy z kilkoma renomowanymi salonami odnowy biologicznej, SPA,salonami kosmetycznymi, Salonem Fryzjerskim, Stomatologiem. Wszystkie usługi rezerwowane na nasze hasło generują rabaty w tych miejscach.

Makijaż Próbny jest u mnie obowiązkowy!
Dlaczego zapytasz?

Kochana, tego dnia poznajemy się, dowiaduje się od ciebie wielu ważnych informacji. Jakie kolory lubisz, czego nie lubisz. Jakie są twoje preferencje. Gdzie odbędzie się ślub, przyjęcie. Jakie masz oczekiwania. Podczas próbnego makijażu przeprowadzam diagnozę cery (jestem dyplomowanym kosmetologiem i kosmetyczką która na co dzień wykonuje zabiegi) .
Dzięki próbie będziemy obie spokojne jak makijaż będzie wyglądał czy jest trwały oraz jakie kosmetyki zostały użyte. Tworzę facechart ze spisem wszystkich kosmetyków zabieram go ze sobą w dniu ślubu dzieki czemu szybciej i łatwiej odtworzę makijaż.

Dajemy wam możliwość zakupów z nami , dobierzmy wam cała kosmetyczne od pielęgnacji twarzy, ciała, włosów jak i kolorowe kosmetyki.