Jedyne takie szkolenie, 5 dni – 5 top sprzedających się makijaży.

Kurs opiera się w 80% z praktyki wzbogaconej ogromną dawką wiedzy.
Nauka odbywa się w 4 osobowej grupie gdzie uczniowie pracują w parach. Po każdym wykonanym makijażu odbywa się Profesjonalna sesja makijaży które budują twoje portfolio.
Kurs prowadzi Monika Sonenberg Jarkiewicz właściciel Studia Make Up Room MSJ. Wizażystka i Charakteryzator z 17 letnim doświadczeniem.

Program Skierowany jest do każdego fana makijażu który chce rozpocząć swoją przygodę z makijażem, dla wizażystów którzy chcą powiększyć swoje umiejętności.
Kurs Trwa 5 dni od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10-17.

Kursant otrzymuję od nas wyprawkę :
-Zestaw Pędzli ( idealny i opracowany zestaw do wykonania wszystkich 5 makijaży)
-Gąbeczkę do podkładu
-szpatułkę
-Torbę
-Prospekt z wiedzą

Program kursu:
– Makijaż Dzienny Glow
– Makijaż liftingujący Bronze Beauty
-Makijaż Ślubny klasyczny
-Makijaż Wieczorowy Pro Pigment
-Makijaż Perfect Eyeliner

Każdy dzień nauki rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem w temat omówieniem strategicznych cech danego makijażu oraz pokazem po którym następuje przerwa 30min i kursanci rozpoczynają pracę w parach.
Pokaz Makijażu- To czas kiedy instruktor pokazuje wam kroki po kroku jak budować makijaż. Pokazuje zasady różnych technik makijażu.

Tutaj możesz zobaczyć w akcji kosmetyki must have oraz podpatrzeć unikatowe autorskie techniki pracy Wizażystki z ponad 16 letnim doświadczeniem.

Jeżeli na kurs nie uzbiera się pełna grupa ( uczestnicy mogą przyprowadzić swoje modelki ) na określoną wcześniej godzinę. Jeżeli jednak grupa będzie liczyć 2 osoby, kurs zostanie przełożony na inną datę.
Kurs kończy się uzyskaniem dyplomu imiennego z wyszczególnieniem godzin kursu.

Grupa kameralna 4 osobowa

Koszt kursu to jedyne 999zł osoba.
Przy zapisie obowiązuje zadatek 299zł os. ( zadatek nie podlega zwrotowi, lecz może zostać przepisany na inne usługi z naszej oferty)

Data kursu : 20-21-22-23-24 listopada 2023
Zapis: bebeautydesign@gmail.com tytuł: make up school 5 dni