1. Firma BE BEAUTY DESIGN NIP: 838 109 58 68 ,jest właścicielem MAKE UP ROOM z siedzibą ul. Traugutta 2 96-320 Mszczonów. Studio Makijażu mieści się ul.Sportowa 5 Mszczonów.
 2. Makijaż oraz stylizację włosów wykonuję Monika Sonenberg Jarkiewicz
 3. Studio Makijażu oferuję szeroką gamę usług: Szkolenia wizażu, stylizację włosów, sprzedaż kosmetyków, makijaż, stylizację włosów, zabiegi na twarz i dłonie
 4. Usługa Makijażu trwa od 45 do 60min. Wykonywana jest z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i norm sanitarnych.
 5. Podczas usługi makijażu Wizażystka przeprowadza wywiad z klientką aby zapobiec wszelkim niedogodnością oraz aby zapobiec uczuleniom. Podczas wywiadu klient powinien zgłosić wizażystce wszelkie informacje jakie posiada o uczuleniach, chorobach, alergiach.
 6. Podczas makijażu, makijażystka używa wyłącznie czystych gąbeczek typu beauty blender, czystych pędzli, jednorazowych aplikatorów do ust i rzęs. tacki i szpatułki czystych i zdezynfekowanych.
 7. Wizażystka zapewnia profesjonalne podejście do klienta, wysłuchanie jego potrzeb i próśb. Prowadzi doradztwo i rzetelnie opowiada o wykonywanych etapach pracy.
 8. Klient zapisując się na wybraną usługę podaje wybraną datę i godzinę oraz wpłaca zadatek 50 zł na poczet zapisu na usługę ( który zostanie odliczony w dniu usługi o całkowitego kosztu zabiegu). Zadatek wpłacamy na nr konta :
  16 1240 3350 1111 0011 2128 2331 , bądź osobiście w pracowni ul.Traugutta 2 96-320 Mszczonów.
 9. Klient przychodząc na umówioną usługę zobowiązany jest do przeczytania regulaminu i potwierdza jego akceptację przychodząc na umówioną wizytę.
 10. Klient na umówioną usługę przychodzi sam bez osób towarzyszących.
 11. Spóźnienie się na umówioną wizytę dłużej niż 15 min może skutkować nie przyjęciem klientki na usługę.
 12. Klient przybywając na umówioną wizytę powinien posiadać wyliczoną kwotę (wymieniona w cenniku dostępnym na stronie www.makeuproommsj.pl ) płatności można dokonać w gotówce oraz przelewem na telefon (blik). Uwaga! wizażystka/kosmetyczka nie ma obowiązku posiadania pieniędzy do wydania. Klient powinien być przygotowany posiadając odliczoną kwotę na usługę.
 13. Wszelkie sprawy sporne: omawianie wizażystki poza salonem, wprowadzanie nowych klientów w błąd, Oczernianie salonu/ wizażystki, przetaczanie nie prawdziwych zdarzeń. Będzie zgłaszane na policję i rozpatrywane pod zarzutem działania na szkodę firmy.
 14. Uwaga Zapis na usługę dokonujemy wyłącznie poprzez wiadomość na facebooku (www.facebook.com/msj.makeupartist , telefonicznie 663-553-223)
 15. Wizażystka wykonując usługę, używa wyłącznie sprawdzonych kosmetyków które sprawdzają się w jej technice pracy. Pracuje na różnych markach wysoko półkowych, selektywnych oraz perełkach drogeryjnych.
 16. Klient przed wizytą powinien zgłosić wszelkie informację na temat choroby, złego samopoczucia. OPRYSZCZKA- może być powodem odmówienia przez wizażystkę/kosmetyczkę wykonania zabiegu. Spowodowane jest to wysokim ryzykiem zakażenia siebie oraz drugiej klientki. Dodatkowo wirus HPV przenosi się również na kosmetyki i narzędzia pracy utrudniając ich ponowne wykorzystanie, bez wcześniejszej dezynfekcji.
 17. Salon wykonania usług mieści się Mszczonów ul. Sportowa 5 96-320, proszę o dzwonienie na 1 dzwonek na domofonie.
 18. Usługa na wyjeździe: – wizażystka podpisuje umowę na usługi dojazdowe z uwzględnieniem najważniejszych zasad panujących podczas wykonywania usługi poza salonem.
 19. Przygotowanie klientki przed usługą: Makijaż- klientka przychodzi na umówioną datę i godzinę usługi bez makijażu na twarzy. Stylizacja włosów- Klientka zobowiązana jest do wcześniejszego umycia włosów (dzień wcześniej bądz rano w dniu wizyty nie wcześniej niż 2h przed wizytą) . Klientka musi pamiętać, aby nie nakładać na włosy produktów (bez spłukiwania, typu olejki, balsamy , maski). Ich nałożenie utrudnia późniejszą stylizację włosów. Włosy na wizycie powinny być suche.