Ewelina Zych
Wizażystka i fotograf z wieloletnim doświadczeniem, dwukrotna 2-ga vice mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym podczas targów Beauty Forum w Warszawie, dwukrotna finalistka Artysta Roku magazynu Make-up Trendy, szkoleniowiec i wykładowca w szkołach makijażu. Na co dzień prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe w swoim studio w Sosnowcu, oraz szkolenia dla szkół w Polsce min PRO Make Up Academy, Pro Academy School of Makeup, Makeupownia Marzeny Tarasiewicz, Artystyczna Alternatywa i wiele innych. Od 14 lat wykonuje makijaże dla osób prywatnych, oraz sesji zdjęciowych., obecnie z powodzeniem zajmuje się głównie szkoleniami dla wizażystów, chcących udoskonalić swoje umiejętności i poznać techniki makijażu, jakimi pracuje Ewelina. Na swoim koncie ma kilkanaście publikacji w magazynach branży beauty min. Emakeupownia, Makeup Trendy. Jury Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu podczas targów Beauty Forum. Prywatnie mama trzech synów.


Z wykształcenia chemik i architekt krajobrazu, ale jej wielką miłością, pasją i powołaniem jest wizaż. Dyplomowany Mistrz Wizażu oraz członek komisji kwalifikacyjnej w zawodzie wizażysta-stylista. W swej pracy wykracza poza utarte ramy, tworząc własny styl w makijażu. Współautorka albumu o makijażu z udziałem największych polskich gwiazd „The Art of Make-up”. Dwukrotna zdobywczyni pierwszych miejsc w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego. Na co dzień współpracuje z Międzynarodową marka kosmetyczną KRYOLAN. Wykładowca i trener wizażu, często gości w mediach jako ekspert. Od wielu lat prowadzi warsztaty i szkolenia, ucząc zaawansowanych i przyszłych wizażystów oraz kształtując ich technikę i wyobraźnię. Wiola od wielu lat wykonuje makijaże osób publicznych, uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody i programach telewizyjnych. Jako reprezentant Polski w Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego w Dusseldorfie (BEAUTY INTERNATIONAL 2010) zdobyła pierwsze miejsce uzyskując tytuł Mistrzyni Świata w Make-up. Wielokrotna jurorka w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego. Uhonorowana tytułem ARTYSTA ROKU 2017 przez prestiżowy magazyn Make Up Trendy.


Monika Sonenberg Jarkiewicz – wizażystka, Artysta plastyk charakteryzator, stylistka włosów, stylista rzęs. Wieloletni pedagog i wykładowca makijażu w Warszawskich Szkołach wizażu. Prowadzi autorskie szkolenia dla wizażystów które prowadzi w wielu miejscach w Polsce. Pomaga nowym wizażystom otworzyć własne studia. Kobieta o wielu pasjach. Makijaż wykonuje od 14 lat prowadzi własną instytucję szkoleniową „MAKE UP ROOM by MONIKA S.J” jak również Studio Fotograficzne M&M wraz z mężem. Makijaż to jej największa pasja, poświeciła jej wiele lat aby doprecyzować swój warsztat do perfekcji. Współpracowała z Telewizją Polską tworząc makijaże na potrzeby takich programów jak ” Gotowi na Ślub” „Gilotyna” „Postaw na milion”. Współpracowała w wieloma markami reklamowymi w tym również pracą na planach zdjęciowych. Jest freakiem pielęgnacyjnym dla której skóra jest najważniejsza pod makijażem. Juror Mistrzostw Makijażu Profesjonalnego, Juror Międzyszkolne Mistrzostwa Makijażu

Marta Żakowska-
instruktor, stylistka, wizażystka, kosmetyczka, założycielka Eyes & brows Academy. Ekspert z dziedziny stylizacji brwi licencjonowana kolorystyka absolwentka Lash and brow Academy by Levchuk. Zawodowo w branży beauty od 12 lat, a swoją pasją potrafi zarazić każdego i wprowadzić w tajniki zaawansowanej stylizacji brwi .