Monika Sonenberg- Jarkiewicz

Witajcie w moim cudownym świecie makijażu. Nazywam się Monika Sonenberg Jarkiewicz jest założycielem tego cudownego miejsca które poznasz pod nazwą MAKE UP ROOM MSJ.
Jako wielki pasjonat kolorów stworzyłam autorskie techniki szkoleń które w łatwy, przejrzysty i precyzyjny sposób przekazują wiedzę od podstaw każdemu miłośnikowi makijażu. Jestem Szkoleniowcem i wykładowcą wizażu już ponad 6 lat. Wizażystka i Charakteryzatorem już ponad 15 lat a stylistą włosów już od 7 lat. W tym czasie rozwijałam swoje umiejętności pod okiem, najlepszych wizażystów/szkoleniowców w w kraju i na świecie.

Make Up Room to miejsce stworzone z pasji i wielkiej miłości do makijażu. To miejsce gdzie na pierwszym miejscu stawiamy na uśmiech i pozytywną energię. Najwyższy poziom nauki, wykwalifikowana  kadra oraz wieloletnie doświadczenie daję sumę idealnych zajęć dla początkujących jak i zaawansowanych osób.

Dziś inspiruję mnie prawie wszystko, filmy, literatura i sztuka. Nadal uczęszczam na szkolenia i pokazy innych artystów gdyż Makijaż to sztuka która ciągle ewoluuje. Zapraszam cię do mojego świata makijażu.

Szeroka gama szkoleń, kursów, warsztatów daje możliwości indywidualnego systemu nauczania oraz dobrania oferty pod swoje potrzeby. 

Oferujemy szkolenia z zakresu:

-wizaż ( 2 stopniowy poziom nauczania)

-charakteryzacja

-stylizacja włosów

-analiza kolorystyczna

-Lekcja makijaż na własne potrzeby

-pielęgnacja twarzy pod makijaż

-fotografia makijaży

-szkolenia z gwiazdami wizażu

-szkolenia produktowe

-Wedding Make Up Pro

-Makijaże Artystyczne

-biznes w internecie, jak rozbudować pracę w czasach portali internetowych

Make Up Room to twoje miejsce by zacząć największą przygodę twojego życia