Przedstawiamy wam nasze sale dydaktyczne gdzie będziecie poznawać techniki makijaży i wykonywać sesję zdjęciowe swoich prac pod okiem prof. Fotografa.

Nasza Akademia posiada dwie oddzielne sale dydaktyczne, łącznie 7 profesjonalnych stanowisk z oświetleniem ( światło mieszane). Każde stanowisko wyposażone jest w kosmetyki do demakijażu, dezyfekcji narzędzi pracy, organizery, płatki i waciki kosmetyczne. Każde stanowisko posiada wysokie krzesło typu hoker.

Nasza Akademia ma wspaniały dodatek do szkoleń- Każdy makijaż/temat zakończony jest Prof. Sesją zdjęciową. Dzięki czemu podczas szkolenia, kursanci tworzą własne Portfolio które otrzymują w dniu zakończenia kursu.

Profesjonalne Studio wyposażone w lampy studyjne quantum R300+, Softboxy, Lampy reporterskie, blendy, Lampy ringowe oraz ponad 10 różnych teł daje możkiwości stworzenia Profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Nasi Kursanci dostają Przygotowany przez naszych instruktorów prospekty, materiały dydaktyczne Autorskich programów nauczania. Każdy Uczestnik szkoleń, kursów dostaje od nas różne upominki kosmetyczne aby umilały czas kursu.
Dla uprzyjemnienia Nauki podczas szkoleń zapewniamy Kawę z pysznego ekspresu LaVazza, herbaty smakowe z całego świata, wodę i napoje

Kosmetyki w salach szkoleniowych to duży wybór kosmetyków drogeryjnych oraz profesjonalnych. Staramy się zapewnić kursantom jak najlepszy dostęp do profesjonalnych kosmetyków dobrze na pigmentowanych i trwałych, tak aby nauka była przyjemna. Każde wpisowe na nasze szkolenia ( jest to kwota ponoszona przy zapisie na szkolenie 450zł -obejmuje tylko szkolenia MASTER PRO I,II,III) przeznaczana jest na zakup kosmetyków i uzupełnienia po szkoleniu jak również na zakup materiałów dydaktycznych oraz dyplomów.